Konferencja “Questy – Wyprawy Odkrywców – nowoczesna edukacja i promocja regionów”

Fundacja Calamita i Fundacja Mapa Pasji organizuje ogólnopolską konferencję na temat gier terenowych – Questów – ich wkładu w nowoczesną edukację oraz skuteczną i niedrogą promocję regionów.
QUEST to rodzaj bezpłatnej gry terenowej polegającej na poszukiwaniu skarbu, która jest dostępna w każdej chwili, ponieważ nie wymaga organizacji czy obsługi – by dobrze się bawić i uczyć, wystarczy ulotka z tekstem lub aplikacja mobilna. Jeśli nie spotkali się Państwo jeszcze z questami, zachęcamy do odwiedzenia strony www.questy.com.pl i obejrzenia kilkuminutowego filmu o questach.
Jeśli mają już Państwo questy na swoim terenie, zapraszamy na konferencję, by podyskutować o tym, jak dbać o ich jakość, trwałość oraz w jaki sposób je promować, by były skutecznym narzędziem rozwoju regionu.
Spotkanie odbędzie się w Hotelu Sympozjum w Krakowie, w dniach 22-23 listopada br. W załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje na temat całego wydarzenia: program, zaproszenie, ogólną informację o questach oraz przykładowe questy stworzone dla LGD „Kraina Szlaków Turystycznych” (woj. lubuskie) i dla małej miejscowości Królikowice, pod Wrocławiem (woj. dolnośląskie).
Lokalna Grupa Działania “Lider w EGO” informuje, iż w przypadku zainteresowania udziałem w konferencji opłaci przejazd i pobyt dwóm-trzem osobom z zainteresowanych miejscowości, które już miały/maja u siebie questy. W związku z czym zanim dokonacie zapisu u organizatora, proszę o kontakt z biurem LGD: 876101183 lub e-mailem: biuro@liderwego.pl, nie później niż do godz. 12-tej w poniedziałek 4 listopada br.
Program konferencji
Konferencja_program-ramowy_22-23.11.2019

Konferencja_zaproszenie_22-23.11.2019

Zgłoszenia na konferencję należy przesyłać najpóźniej do 4.11.2019. Oceniana jest nie czas zgłoszenia, ale jakość zgłoszeń i doświadczenie uczestników!
Podczas konferencji wylosujemy dwie osoby, które wskażą dwa miejsca, w których nieodpłatnie stworzymy nowe questy!

www.QUESTY.com.pl
Edukacyjne gry terenowe dla każdego
Ogólnopolski portal z questami

Download PDF
Konferencja “Questy – Wyprawy Odkrywców – nowoczesna edukacja i promocja regionów”