Pierogi są znane i lubiane w każdym zakątku Ziemi – także w Ełku!

Właściwe każdy ma na nie swój własny przepis, a w zależności od kraju są one inaczej przygotowywane. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone – możliwości jest właściwie nieskończona liczba.

Będziecie mieli okazję spróbować pierogów dużych i małych, polskich, hiszpańskich, japońskich, tybetańskich czy hinduskich. Będzie w czym wybierać!

Dla każdego znajdzie się coś miłego. Gwarantujemy, że każdy smakosz będzie usatysfakcjonowany i opuści imprezę szczęśliwy, z pełnym brzuchem ♥

Spróbujcie tradycyjnych, domowych polskich pierogów z sezonowymi farszami, indyjskich samos, chińskich baobao, tybetańskich momo, włoskich calzone i gruzińskich chinkali! Zapraszamy na niezwykłą, pierogową ucztę 🙂

Data: 15-16.08.2020r., miejsce skwer przy ulicy Pułaskiego w Ełku.
Sobota 12.00 – 20.00
Niedziela 12.00 – 18.00

Lokalna Grupa Działania “Lider w EGO” zachęca do ewentualnego wystawienia się na Festiwalu. LGD opłaci koszt wpisowego jednego KGW z obszaru naszego działania.  Pozostałe koszty GW powinna pokryć we własnym zakresie: koszt wyrobów, transport, naczynia jednorazowe, itd.

Wystawca musi promować na wydarzeniu nasze Stowarzyszenie  LGD “Lider w EGO”!
Proszę o kontakt na adres e-mail: biuro@liderwego.pl lub dyrektor@liderwego.pl

Kontakt dla wystawców: smacznytarg@gmail.com

Download PDF
Festiwal Pierogów Świata w Ełku