Lokalna Grupa działania „Lider w EGO” organizuje jednodniową wizytę na targach branży rolniczej, które odbędą się w nowoczesnych halach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 1-3.02.2019r.

Ofertę kierujemy do aktywnych przedsiębiorców z branży rolniczej, przetwórców, rolników, sołtysów, radnych, urzędników zajmujących się rozwojem gminy oraz liderów lokalnych,  dla których taki wyjazd stanowiłby inspirację do rozwijania dobrych praktyk na „własnym podwórku”.

LGD „Lider w EGO” zapewnia : bezpłatny transport (miejsca zbiórki : Gołdap, Olecko, Ełk), bilety wstępu na targi, obiad.

Terminy wyjazdu : 

  • Centralne Targi Rolnicze 2019 –  1 lutego 2019r./ piątek/pierwszy dzień targów – wyjazd w godzinach: 600 Gołdap, 700 Olecko, 730 Ełk. Miejsca zbiórki ustalimy bezpośrednio przed wyjazdem. Powrót wieczorem.

Zapraszamy do zapoznania się z programem targów : http://centralnetargirolnicze.pl/

Ważna uwaga organizacyjna: zgłoszenia wraz z  danymi do kontaktu (imię i nazwisko, adres e-mail, dokładny adres, telefon kontaktowy), które chciałyby  wziąć udział proszone są o zgłoszenia do LGD Lider w EGO, do dnia 16.01. 2019r.  Zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: biuro@liderwego.pl .

W przypadku pytań informacji udzielają pracownicy biura LGD pod nr tel : 87 610 11 83.

 

Download PDF
Jedź z nami na Targi Rolnicze