CIEKAWE GRANTY “MEET THE CODE” DLA NGO’SÓW
Ruszyła trzecia edycja Meet and Code! Po raz kolejny wspólnie z organizacjami pozarządowymi będziemy przygotowywać dzieci i młodzież na cyfrowe wyzwania. W dniach 3.06 – 8.09.2018 zgłoś pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (6 – 21 października 2018 roku) i zdobądź grant na jego organizację!

Hackathony, kursy robotyki, wycieczki w kosmos i spotkania ze sztuczną inteligencją  – to przykłady wydarzeń, na których przygotowanie organizacje pozarządowe mogą otrzymać granty w wysokości 400 euro! Zachęcamy do współpracy z lokalnymi klubami młodzieżowymi, rodzicami, nauczycielami czy bibliotekami. Wspólnie możecie wymyślić wydarzenie i pokazać dzieciakom oraz młodzieży lepszą stronę nowych technologii!

Zarejestruj swoją organizację i zgłoś wydarzenie

Reprezentujesz organizację pozarządową i chciałbyś/chciałabyś zorganizować wydarzenie promujące kodowanie dla osób w wieku 8 – 24 lata? Może być to warsztat, hakaton lub inne wydarzenie – nie ma żadnych ograniczeń! A może masz już gotowy pomysł? Jeśli tak, to zachęcamy do zarejestrowania organizacji już teraz! Potrzebny do tego będzie aktualny odpis z KRS.

Download PDF
CIEKAWE GRANTY “MEET THE CODE” DLA NGO’SÓW