PRZYSTANEK LIPIŃSKIE ZAPRASZA
Pani gospodarstwo agroturystyczne, to nie tylko noclegi?
 „Przystanek Lipińskie” to przede wszystkim ogromny wybór atrakcji, które dostosowujemy do wieku i potrzeb uczestników. Oferujemy m.in.: warsztaty lepienia z gliny, strzelania z łuku, pieczenie podpłomyków, wykopaliska archeologiczne, oraz poszukiwanie skarbu Jaćwingów. Można nauczyć się też krzesać ogień, oraz rozpoznawać ślady dzikich zwierząt. Dodatkową wspaniałą atrakcją dla dzieci, jest kucyk, osiołek, kózka i owieczki. Na terenie mamy również plac zabaw.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest przede wszystkim do grup zorganizowanych,takich jak przedszkola, szkoły, kolonie itd., Jednak chętnie gościmy u siebie również rodziny.

W jakich porach roku warto zawitać do Lipińskich?

Zapraszamy głównie w cieplejszych miesiącach, maj-wrzesień, ale mamy w swojej ofercie również program na zimę. Jeśli jednak ktoś z jakich względów nie może przyjechać do mnie, ja mogę przyjechać z warsztatami np. na festyn rodzinny itp.

I na koniec, jak trafić do Lipińskich?

Nasze gospodarstwo mieści się we wsi Lipińskie Małe koło Prostek. Dotrzeć do nas można rowerem, samochodem, pociągiem i kajakiem. Dokładny opis dojazdu znajdą Państwo na stronie internetowej www.przystaneklipinskie.pl  Zapraszamy !

Download PDF
PRZYSTANEK LIPIŃSKIE ZAPRASZA