Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby z subregionu ełckiego do wzięcia udziału w wizycie studyjnej do Osady Danków k. Miłomłyna, gdzie odbędzie się tegoroczne Forum Inicjatyw Lokalnych pt. „Aktywne społeczności Warmii i Mazur – priorytety, trendy, innowacje”.  Dwa dni intensywnych spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń oraz integracji III sektora województwa warmińsko-mazurskiego. Zachęcamy do skorzystania z okazji i poczucia tej niepowtarzalnej atmosfery dziewiątej już edycji FIL-a.

Największe wydarzenie społeczników w Województwie Warmińsko – Mazurskim, czyli Forum Inicjatyw Lokalnych odbędzie się w dniach 18-19 września br. W Osadzie Danków k. Miłomłyna. Zapraszamy do udziału w nim przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, Kół Gospodyń Wiejskich oraz pracowników samorządu lokalnego z subregionu ełckiego. Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Stowarzyszenie Adelfi pokrywa koszty dojazdu autokarem, noclegu i wyżywienia.

Aby wziąć udział w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz deklarację udziału w projekcie (dokumenty dostępne poniżej) oraz dostarczyć je do Stowarzyszenia Adelfi do dnia 11 września do godziny 16.00.  Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w wyjeździe decyduje potwierdzenie od organizatora.

Szczegółowych informacji nt. wyjazdu udziela Paulina Zajkowska, tel. 697 412 211, e-mail: paulina. zajkowska@adelfi.pl.

Download PDF
POJEDŹ NA FORUM INICJATYW LOKALNYCH