Wiele osób poszukuje możliwości wsparcia przy rozwijaniu branży turystycznej. o takich możliwościach można dowiedzieć się uczestnicząc w webinarium.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne webinarium „Możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców z branży turystycznej”.

Termin spotkania: 7 kwietnia 2021 r. w godzinach 10:00–10:50

Miejsce spotkania: Platforma Cisco WebexMeetings

Dla kogo?

Webinarium jest skierowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego z sektora turystyki, zainteresowanych wsparciem szkoleniowym oraz wsparciem w ramach funduszy pożyczkowych.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpielk@warmia.mazury.pl do 6 kwietnia 2021 r. i otrzymanie potwierdzenia mejlowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (7 kwietnia 2021 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
Więcej informacji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku: tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl

W załączeniu przesyłam agendę spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Zajmie to tylko chwilę.

Zapraszam do  wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej konsultacji i udzielonej pomocy https://ankieta.mfipr.gov.pl/index.php/295387.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu

Z poważaniem

Anna Łompieś
Inspektor

Departament Koordynacji Promocji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

19-300 Ełk

  1. Kajki 10

T: 87 734 11 10

E: lpielk@warmia.mazury.pl W: funduszeeuropejskie.gov.pl

W: www.rpo.warmia.mazury.pl

godziny otwarcia punktu:

poniedziałek 8:00-18:00

wtorek-piątek 7:30-15:30

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Szanowni Państwo,

 

z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) informujemy, że w trosce o zdrowie interesantów i pracowników zawieszamy do odwołania usługi bezpośrednie świadczone w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Olsztynie, Ełku i Elblągu oraz usługi w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielać będziemy konsultacji telefonicznych i mejlowych.

 

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających., Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynnosci podjętych na ich podstawie.

 

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mfipr.gov.pl

 

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przekazanych w korespondencji mailowej jest Województwo Warmińsko-Mazurskie w zakresie zadań realizowanych przez Zarząd Województwa  Warmińsko Mazurskiego z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Emilii Plater 1.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie interntowej  https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/5452/klauzula-rodo

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): iod@warmia.mazury.pl

 

Download PDF
Możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców z branży turystycznej